Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

web

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Pop-up Bilgi Edin.! Ybanner Pop-up Bilgi Edin.! 2cznnm

Pop-up Bilgi Edin.!

YazarMesaj
xaxex34
Geliştirici
Geliştirici
xaxex34

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 323
Paylaşım Gücü Paylaşım Gücü : 880
Rep Point Rep Point : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/08/10
Yaş Yaş : 28

Pop-up Bilgi Edin.! Empty
MesajKonu: Pop-up Bilgi Edin.!   Pop-up Bilgi Edin.! EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 6:33 pm

Bu aralar birçok kişinden pop-up ile ilgili sorular alıyorum..
Pop-up nasıl engellenir, pop-up nedir, nasıl yapabiliriz vb diye..

Pop-up nedir?
Pop-up çeşitli sitelere girdiğinizde pencerede açılan reklam amaçlı olan işlevdir. Bu bazen site ziyaretçilerine rahatsızlık verebilmektedir. Bazı siteler her sayfasına pop-up yerleştirmiş ve her bir sayfaya girildiğinde açılıyor..

Pop-up'u nasıl engelleriz?
Pop-up'u engelliyebilecek bir çok program var. Bunları Google'dan aratıp bulabilmeniz mümkündür. Ama sadece programlarlada sınırlı değil. Google Toolbar'da engelleyebiliyor.. Bilgisayarınıza kurarak engel olabilirsiniz.

Siteme pop-up eklemek istiyorum..Nasıl eklerim?
Pop-up yapmak kolaydır.. Hazır kodlardan yana, içinden uğraşmaktansa direk [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapabilirsiniz.

Bu pop-up'ların amacı nedir? Yararı var mıdır?
Pop-up'lar çoğunlukla reklam amaçlı kullanılmaktadır. Üsttede dediğim gibi.. Site sahiplerininde amaçları reklamdır. Bazen para kazanırlar, bazende diğer sitelerine hit amaçlıdır.. Ziyaretçiler için çoğunlukla bir illettir, site sahipleri için kârdır kısacası.
http://sanalmenejer.tk

Pop-up Bilgi Edin.!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metal Tag Bilgi Edin.!
» Yardım Edin
» Pagerank Nedir?[Çok Kısa Bir Bilgi]
» Bana Yardım Edin
» Acil Yardım edin admin