Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

web

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Metal Tag Bilgi Edin.! Ybanner Metal Tag Bilgi Edin.! 2cznnm

Metal Tag Bilgi Edin.!

YazarMesaj
xaxex34
Geliştirici
Geliştirici
xaxex34

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 323
Paylaşım Gücü Paylaşım Gücü : 880
Rep Point Rep Point : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/08/10
Yaş Yaş : 28

Metal Tag Bilgi Edin.! Empty
MesajKonu: Metal Tag Bilgi Edin.!   Metal Tag Bilgi Edin.! EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 6:32 pm

Meta tag hakkında bilgi vermek istedim yeni site sahiplerine..

Meta tag nedir?
Meta tag bazı sitelerde üst kısımda, bazı sitelerde alt kısımda bulunan, virgüllerle ayrılmış kelimelerdir kısacası.. Ama bazı sitelerde de yoktur. Örneğin Bedava-sitem'de ekstralardan oluşturabildiği için gerek duyulmuyor açığa çıkarılmasına.. Bu çoğunlukla benim görüşümce kullanıcılara değilde, arama motorlarına yarar sağlar. Arama motorlarındaki botlar sizin sitenize girdiğinizde ilk olarak onlara bakarlar.. Meta taglar temel taştır.. Öyle adlandırılır kısacası. Olmazsa olmazlardandır..

Meta tag nasıl oluştururum?
Siteniz ücretsiz bir siteyse o ücretsiz sitenizin giriş sayfalarında size oluşturmak için imkan sunulabilir.. Yok ise[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oluşturabilirsiniz..
Bedava-sitem'de ki meta tag ekstrasından yararlanmak için,
Sitenize giriş yapın, Esktraları değiştire girin, Ekstra ekle ve Meta taglar ekstrasına girerek çeşitli yerleri doldurun ve kaydet butonuna basın... İlla ki açığa çıkmasını istiyorsanız kendiniz oluşturun, kelimeleri virgülle ayırın ve istediğiniz yere ekleyin.. Size tavsiyem üst taraflardan bir yere eklemeniz. Ama onun ancak ziyaretçilere yararı olur. Tavsiyem üstte verdiğim ''buradan'' yazısına tıklamanız. Yada Bedava-sitem kullanıcısıysanız Ekstraları değiştirden eklemeniz.
http://sanalmenejer.tk

Metal Tag Bilgi Edin.!
1 sayfadaki 1 sayfası