Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

web

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter Ybanner Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter 2cznnm

Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter

YazarMesaj
ChatlaaK
Geliştirici
Geliştirici
ChatlaaK

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 224
Paylaşım Gücü Paylaşım Gücü : 434
Rep Point Rep Point : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/09/09

Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter Empty
MesajKonu: Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter   Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter EmptyPaz Eyl. 13, 2009 10:59 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sürüm : 2.2
Boyut : 1.1 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows XP
İndirme Linki :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tanıtım:
Windows'un klasik saat göstergesine alternatif bir program. Program saatleri dijital ve analog olmak üzere iki şekilde gösterebiliyor. Program kendi bünyesinde ayarlanabilir temalarla geliyor. Bu arayüzleri sayesinde XP'nin görselliğini açıkça yaşayabilirsiniz. İçerisinde bir de mini takvim bulunuyor. Kullanmaya değer bir program...

Not: Program yalnızca Windows 2000/XP ve üstü işletim sistemlerinde çalışmaktadır

Analog Clock..Süper bir saat ve tarih deneminizi öneririm.İçerdeki caps e bakın yeter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fareyi Takip Eden Tarih -Saat
» BANNER İSTEKLERİNİZ BURAYA SİZ RESİMİN LİNKİNİ ATIN YETER
» SÜPER KUPA'NIN SÜPER OYUNCUSU
» Tarih Felsefesi Nedir ?
» Tarih baştan yazılıyor 4-3