Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

web

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım) Ybanner Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım) 2cznnm

Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım)

YazarMesaj
ChatlaaK
Geliştirici
Geliştirici
ChatlaaK

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 224
Paylaşım Gücü Paylaşım Gücü : 434
Rep Point Rep Point : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/09/09

Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım)   Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım) EmptyPaz Eyl. 13, 2009 10:36 am

Sitede Gezinirtken Tesadüfen Karşıma geldi ve sizlerin işini yarıyacağını Düşündüm :=)
Not:Alıntıdır...

Folder Acces Ücretsiz bir dosya sifreleme programidir.Kullanimi oldukça basit olmasina karsin bilmeyenler veya daha önce kullanmyanlar için resimli anlatmayi uygun gördüm.Dosyalarinizi sifreledikten sonra dosya üzerine 2 kere tikladiginizda size sifre sorar,eger sifre dogru girilmesse kesinlikle klasör içerigi görülmez.Buda size özel bilgilerin korunmasi anlamina gelir.Bu anlamda basarili bir program!

Öncelikle programi sistemimize kuruyoruz.Programi çalistirmak için masaüstündeki ikonuna 2 kere tikliyoruz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Karsimiza sifre girmemizi isteyen 2 hane çikacak.Bu sifre kesinlikle unutmayacaginiz bir sifre olmali.Çünkü sifreledigimiz klasörleri bu sifre ile açip bu sifre ile kilitleyecegiz.6-12 karakter arasi seçmis oldugumuz sifreyi password yazan yerin karsiligina yaziyoruz.Daha sonra ayni sifreyi tekrar Confirm yazan yerin karsiligina yazarak onaylamis oluyoruz.Simdi OK butonuna basalim.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şifrelemek istedigimiz klasör veya klasörleri Add butonuna basarak seçiyoruz.

Sifrelemek istedigimiz klasörü bilgisayarimizdan seçip Lock Folder butonuna basiyoruz

rtik klasörünüz sifrelenmistir.Sifrelenmis klasör asagidaki resimdeki sekilde görünür.Artik o klasör siz sifreyi yazmadan açilmaZ.

Simdi sifreledigimiz klasörü açalim.Sifreledigimiz klasör üzerine 2 kere tikliyoruz.Karsimiza çikan ekrana sifremizi yazip OK butonuna basiyoruz.

Sifre dogru ise onay olarak ekrana asagidaki resimdeki onay gelir.Simdi Tamam butonuna basiniz.Artik sifreli klasörünüz açildi demektir.

.bir yol olarak yine program araciligi ile kisa sürede dosyalarinizi sifreleyebilirsiniz.Bunun için sifrelemek istediginiz klasör üzerine gelip mause ile sag tik yapip Lock Folder seçenegine tiklayiniz.

Ekrana gelen panele sifrenizi yazip OK butonuna basiniz.

Şifre dogru ise ekrana asagidaki onay gelir ve siz Tamam dedikten sonra artik dosyaniz sifrelenmis olur.

Klasör Şifreleme(Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pürüzsüz Ten (Resimli Anlatım)
» Sag tuş engelleme ( resimli anlatım)
» Zip ve Rar Şifrelerini Çözme(Resimli Anlatım)
» Top liste ekleme (resimli anlatım)
» Driver Magician (Resimli Anlatım)