Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

web

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım) Ybanner İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım) 2cznnm

İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım)

YazarMesaj
ChatlaaK
Geliştirici
Geliştirici
ChatlaaK

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 224
Paylaşım Gücü Paylaşım Gücü : 434
Rep Point Rep Point : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/09/09

İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım) Empty
MesajKonu: İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım)   İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım) EmptyPaz Eyl. 13, 2009 10:34 am

Bakanlardan Tek Ricam Yorum yazmaları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Konu guncel Kalsın
ELİMDEN GELDİĞİNCE BASİT VE GENİŞ ANLATIM YAPMAYA ÇALIŞTIM(ChatlaaK)
Arkadaşlar bilenler olabilir ama bilmeyenler olduğunada eminim anlatıcağım konu programla yada herhangi bi site uzerinden download etmeden izlediğimiz videoları bilgisayarımızda bulmakla alakalı fazla uzatmadan başlayım...

interneti açıyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Araçlar internet seçeneklerine giriyoruz

Temporary files yada gözatma geçmişi kısmında ayarları seçiyoruz

Dosyaları görüntüle seçeneğiyle devam ediyoruz

Karşımızda açılan klasörde internette girdiğimiz biçok dosyanın geçmişi var.
Biz videomuzu almak istiyoruz bunun için dosya boyutlarının yazdığı kısma üstten tıkladığmızda boyuta göre sıralar ve en altta yada en üstte videolar kalır bizimki şuan en altta...

dosyamızı bulduktan sonra masaüstüne alıyoruz açmaya çalıştığımızda çalıştırmak istediğimiz programı sorcaktır media playerda dahi açılır iyi seyirler arkadaşlar...

ve son

İnternette İzlediğin Videolar Zaten Bilgisayarında(ProgramsızveResimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası